Yhteystiedot

Ti-Ti Tuotanto Oy

Ti-Ti Tuotanto Oy

Ideaparkinkatu 4

37570 Lempäälä

Finland

0400 698817

tuotanto@titinalle.fi

 

Rahtitoimitukset:

Lastausalue 4

B-ovi

soitto 0400 698817

Toimitusjohtaja
Riitta Korpela
0400 633521
riitta@titinalle.fi

Markkinointijohtaja
Asko Järvi
040 745 6130
asko.jarvi@titinalle.fi
Markkinointi, mainonta 

 


Kehityspäällikkö
Vili Korpela
0400 698817
vili.korpela@titinalle.fi

 

Ti-Ti Kauppa

0400 698817
titikauppa@titinalle.fi

 

Ti-Ti Nallen Koti

045 132 3588

Avoinna:

Ma-La 11-18
Su 12-18

Mediatiedotus ja Riitan haastattelupyynnöt

Asko Järvi
Puh. 040 745 6130
asko.jarvi@titinalle.fi

 

 

Keikat

Ti-Ti Tuotanto Oy

Ideaparkinkatu 4

37570 Lempäälä

Finland

0400 698817

http://www.titinalle.fi

tuotanto@titinalle.fi

 

 

Konserttituotannot ja esiintymistiedustelut:

Management:

ProPromotion Oy / Hype

Tommi Liimatainen, tommi@hypeproductions.fi

 

Mediatiedotus ja PR:

Taija Holm, taija@propromotion.fi, 040 748 3435

 

 

Tekniikka

 

Bright Finland Oy

Mikko Nyman

+358 447 822 291

mikko.nyman@brightgroup.com

 

TI-TI NALLE LAVAKUVA JA OHJE 30V JUHLAKIERTUE 2018

TITI NALLE TEKNINEN RAIDER 30V JUHLAKIERTUE 2018

 

 

 

 

Musiikki

Äitinallen kadonnut baskeri

Äitinalle oli metsässä etsimässä ideoita uutta maalaustaan varten, kun tuulenpuuska nappasi Äitinallen baskerin mukaansa. Voisitko sinä auttaa Äitinallea etsimään hänen baskerinsa. Voit myös värittää kuvan. (Klikkaa kuva isommaksi, tulosta kuva, ratko tehtävä ja väritä) Äidin baskeri -tehtävä-page-001

Isänallen vasara

Voi Isänallea! Taas on vasara hukassa! Voisitko sinä auttaa Isänallea löytämään hänen tärkeän vasaransa? Voit myös värittää kuvan. (Klikkaa kuva isommaksi, tulosta kuva, ratko tehtävä ja väritä)
Puuhatehtävä: Isänallen vasara

Puuhatehtävä: Isänallen vasara

Pikkunallejen syksyn lehdet

Pikkunallet ovat keränneet syksynlehtiä. He kuivattivat ne suuren kirjapinon alla, kahden paperin välissä ja kiinnittivät ne sitten paperille. Mutta kuinkas kävikään? Ti-Ri Vauva pääsi sotkemaan lehtikasan ja nyt ne ovat sikin sokin. Voisitko sinä auttaa pikkunalleja laskemaan lehdet ja värittämään ne syksyn kauniilla väreillä? (Klikkaa kuva isommaksi, tulosta tehtävä, laske lehdet ja väritä)
Puuhatehtävä syksynlehdet

Puuhatehtävä syksynlehdet